Nowości i promocje Mamy coś właśnie dla Ciebie
Nabór na szkolenie ECDL Start
Uwaga! Spotkanie organizacyjne: 10.10.2013. godz. 16.30, restauracja Żaczek, Plac Zamkowy, Olecko!
Wspólnie  z Techpal Sp. z o.o. zapraszamy na szkolenie ECDL Start (mod. II, III, IV i VII). Poszukujemy osób z wykształceniem średnim, bezrobotnych lub pracujących, również 50+ i niepełnosprawnych. Zajęcia będą odbywać się w Olecku, dwa razy w tygodniu w godzinach popołudniowych (20 dni szkoleniowych). Ruszamy w połowie października. Do zdobycia wiedza, umiejętności i międzynarodowy certyfikat! Atmosfera - niezapomniana. Całość finansowana jest ze środków UE. Zgłoszenia - 600936589, mtl@mtl.olecko.pl

Prestiżowy tytuł PTI "Najlepszy Egzaminator ECDL"
Tomasz Łaskowski został uhonorowany tytułem "Najlepszy Egzaminator ECDL" potwierdzającym jakość świadczonych usług szkoleniowych.


Nowy sklep partnerski
Zapraszamy do nowo otwartego sklepu partnerskiego: certyfikaty, zestawy do podpisu elektronicznego, oprogramowanie, sprzęt i szkolenia - warto skorzystać! mtlcreation.unizeto24.pl

Podpis elektroniczny dla podmiotów rynku medycznego
Przypominamy, że od 1 stycznia 2013r. wszystkie wnioski dotyczące praktyki lekarskiej, lekarz musi składać w postaci elektronicznej. Obowiązek wynika  z §14 i §18 ust. 1 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 29 września 2011 r. w sprawie szczegółowego zakresu danych objętych wpisem do rejestru podmiotów wykonujących działalność leczniczą oraz szczegółowego trybu postępowania w sprawach dokonywania wpisów, zmian w rejestrze oraz wykreśleń z tego rejestru. W związku z powyższym przygotowaliśmy ofertę specjalną na zestawy podpisu kwalifikowanego, dedykowaną lekarzom, pielęgniarkom, położnym oraz innym podmiotom medycznym.

Podpis elektroniczny dla Ośrodków Kształcenia Kierowców
Od 19.01.2013 r. w życie weszły istotne zmiany w Ustawie o kierujących pojazdami z dn. 05.01.2011 r. (Dz. U. 2011 Nr 30 poz. 151). Art, 27. Ustawy, mówiący o możliwości przekazywania danych pomiędzy Starostą, a Ośrodkiem Szkolenia Kierowców (OSK) w formie elektronicznej z wykorzystaniem bezpiecznego podpisu elektronicznego. Zapraszamy do zakupów!

Podpis elektroniczny dla Policji, sądownictwa i służb penitencjarnych
D
nia 23.11.2012 r. w życie weszło Rozporządzenie Ministra Sprawiedliwości z dnia 02.10.2012 r. w sprawie czynności administracyjnych związanych z wykonywaniem tymczasowego aresztowania oraz kar i środków przymusu skutkujących pozbawieniem wolności oraz dokumentowaniem tych czynności (Dz. U. z 2012 r., poz. 1153). Zgodnie z intencją Ustawodawcy, sądy oraz służby penitencjarne mogą wysyłać informacje o rozstrzygniętej sprawie do właściwego organu drogą elektroniczną, podpisane bezpiecznym podpisem elektronicznym, weryfikowanym za pomocą ważnego certyfikatu kwalifikowanego wraz ze znacznikiem czasu.

Platforma Usług Elektronicznych (PUE) ZUS

Od 14 czerwca 2012 r. rusza PUE ZUS dzięki czemu bez wychodzenia z domu macie Państwo dostęp do swoich danych zgromadzonych w ZUS oraz do wszelkich usług świadczonych przez Zakład. Oferujemy wsparcie w zakresie obsługi, zakładania i weryfikacji profili, podpisu elektronicznego, integracji danych firmy z profilem osobistym. Zapraszamy!

Odnowienia certyfikatów kwalifikowanych
Szeroka gama odnowień certyfikatów kwalifikowanych i wymiany kart. Atrakcyjne ceny. Uwaga - oferta specjalna dla posiadaczy certyfikatów innych centrów: KIR Szafir, PWPW Sigillum. Wszystkie usługi w standardzie expres (8 godzin roboczych). Dojeżdżamy do klienta.

Powrót na stronę główną Kontakt
© 2013 MTL CREATION. Korzystając z serwisu akceptujesz Politykę prywatności MTL Creation. Strona może używać plików cookie, jeśli tego nie akceptujesz, zmień ustawienia swojej przeglądarki.